2012 rok
31 m a j a I G R U P A W I E K O W A „J A S K Ó Ł K I” z Przedszkola Miejskiego Nr 16 „Calineczka” w Kutnie „W BAJKOWEJ KRAINIE JANA BRZECHWY” wg J. Brzechwy Scenariusz: Teresa Jóźwiak, Beata Radecka Reżyseria : Beata Radecka, Elżbieta Nowicka, Wanda Sobierańska Opracowanie plastyczne: Elżbieta Nowicka, Wanda Sobierańska Opracowanie muzyczne: Beata Radecka, Aneta Pietrzak NAGRODA GŁÓWNA – EMBLEMAT PRZEGLĄDU ŁAPA WYRÓŻNIENIE za aktorskie wykonanie „P A C Y N K I” z Przedszkola Miejskiego Nr 8 „Promyczek”w Kutnie „KTO ROZBAWI KRÓLEWNĘ ?” Scenariusz, reżyseria, opracowanie muzyczne i opracowanie plastyczne: Barbara Wiśniewska i Krystyna Mordzak NAGRODA GŁÓWNA – EMBLEMAT PRZEGLĄDU ŁAPA NAGRODA GŁÓWNA – MASKOTKA PUSZKA „S Ł O N E C Z K A I B I E D R ON K I” z Przedszkola Miejskiego Nr 5 „Stokrotka”w Kutnie „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH - EURO 2012” na podstawie literatury dziecięcej Scenariusz, reżyseria, opracowanie muzyczne i plastyczne:Anna Olesińska, Agnieszka Kalińska, M. Woźniak MAŁE WYRÓŻNIENIE „M O T Y L K I” z Przedszkola Miejskiego Nr 16 „Calineczka” w Kutnie „PAJACYK” Scenariusz, reżyseria i opracowanie plastyczne: Halina Reymann, Magdalena Jarecka- Matusiak Opracowaniemuzyczne: Halina Reymann WYRÓŻNIENIE za wdzięk dla najmłodszych wykonawców WYRÓŻNIENIE PUSZKA „G W I A Z D E C Z K I” z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Św. St. Kostki „BALLADA O U PRZEJMYM RYCERZU” wg W. Badalskiej Scenariusz : Joanna Rogowicz - Rosiak Reżyseria: s. Izabela Karwat Opracowanie muzyczne: Dorota Ciołkowska s. Izabela Karwat Opracowanie plastyczne: Joanna Rogowicz - Rosiak MAŁE WYRÓŻNIENIE „B A J K O W E P R Z E D S Z K O L A K I” z Przedszkola Miejskiego Nr 15 „Bajka”w Kutnie „ŻYJ ZDROWO NA SPORTOWO - EURO 2012” Scenariusz: Patrycja Michalak Reżyseria: Sylwia Grzelak, Maria Klimczewska, AnnaBartczak Opracowanie muzyczne: Sylwia Grzelak Opracowanie plastyczne: Maria Klimczewska NAGRODA GŁÓWNA – MASKOTKA PUSZKA 1 czerwca II G R U P A W I E K O W A „M O T Y L K I XL” z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im.Św. St. Kostki „DOKTOR FURIAT” Scenariusz, reżyseria: s. Elwira Olejniczak, Adam Grzelak Opracowanie muzyczne: Dorota Ciołkowska Opracowanie plastyczne: Anna Terlecka oraz zespółrodziców klasy III MAŁE WYRÓŻNIENIA WYRÓŻNIENIE PUSZKA „S U P E R D Z I E C I A K I” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie „KOPCIUSZEK NA ZAWODACH” Scenariusz, reżyseria i opracowanie muzyczne: Jolanta Stasiak NAGRODA GŁÓWNA – MASKOTKA PUSZKA „W E S O Ł A F E R A J N A” ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. T. Kościuszki w Kutnie „KRÓLEWNA ŚMIESZKA” Scenariusz i reżyseria: Beata Czarnoucka MAŁE WYRÓŻNIENIE „K A M E L E O N” ze Szkoły Podstawowej Nr 6 im. M. Curie Skłodowskiej w Kutnie „PIRACI” wg ElżbietyGorzkiej - Kmieć Scenariusz i opracowanie plastyczne: Małgorzata Tworek –Zwarycz Reżyseria i opracowanie muzyczne: Wiesław Zwarycz WYRÓŻNIENIE za inscenizację spektaklu „Z I E L O N Y P A R A W A N” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie „GUZIK ZE SZCZĘŚCIEM” Scenariusz: zespół i Bogusława Hakało Reżyseria: Bogusława Hakało MAŁE WYRÓŻNIENIE „P Ę D Z Ą C E J E Ż E” ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. T.Kościuszki w Kutnie „NASZA RODZINKA” Scenariusz: E. Jodko - Kula Reżyseria: Beata Czarnoucka MAŁE WYRÓŻNIENIE „P Ó ŁN U T K I” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie „STRASZNE HISTORIE” wg wierszy J.Tuwima i innych Scenariusz, reżyseria, opracowanie plastyczne i muzyczne: Marzena Kamińska NAGRODA GŁÓWNA – EMBLEMAT PRZEGLĄDU ŁAPA NAGRODA GŁÓWNA – MASKOTKA PUSZKA WYRÓŻNIENIE za aktorskie wykonanie spektaklu 2 czerwca III G R U P A W I E K O W A „B E Z N A Z W Y” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie „ HISTORIA Z HAPPY ENDEM LUB NIE - JAK KTO WOLI” Scenariusz: Marzanna Dwojacka i zespół Reżyseria: Marzanna Dwojacka Opracowanie plastyczne: Agnieszka Maćkowska, Marzanna Dwojacka Opracowanie muzyczne: Daria Mrozik NAGRODA GŁÓWNA – EMBLEMAT PRZEGLĄDU ŁAPA NAGRODA GŁÓWNA – MASKOTKA PUSZKA „G R U P A A R T” ze Szkoły Podstawowej Nr 5 w Kutnie „ZAMIESZANIE W KRAINIE BAJEK” Scenariusz, reżyseria i opracowanie muzyczne: Karolina Zabłocka Opracowanie plastyczne: Karolina Zabłocka, Sławomira Ernest NAGRODA GŁÓWNA – EMBLEMAT PRZEGLĄDU ŁAPA NAGRODA GŁÓWNA – MASKOTKA PUSZKA "D Z I E C I A K I Z T E L E P A K I” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie „BAMBUKO” wg M. Wojtyszko Scenariusz, reżyseria i opracowanie muzyczne: Ewa Gawrońska Opracowanie plastyczne: Agnieszka Maćkowska, Ewa Gawrońska NAGRODA GŁÓWNA – EMBLEMAT PRZEGLĄDU ŁAPA NAGRODA GŁÓWNA – MASKOTKA PUSZKA 2 czerwca GŁOSZENIE WYNIKÓW XVIII Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „ŁAPA 2012” (sala widowiskowa KDK) |
Fot. Marta Fijałkowska
P R O T O K Ó Ł
JURY DOROSŁYCH
oraz
JURY DZIECIĘCO – MŁODZIEŻOWEGO
XVIII Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych„ŁAPA 2012”
Kutno, 31 maja – 3 czerwca 2012r.
Jury dorosłe w składzie:
1. Jadwiga Rzetelska – instruktor teatralny KDK, organizatori pomysłodawca Przeglądu
2. Bożena Sapiejka – instruktor KDK
3. Dominika Staniszewska – instruktor KDK
4. Krzysztof Ryzlak – instruktor teatralny KDK – przewodniczący jury
Jury dziecięco – młodzieżowe w składzie:
Teatr Puszek
Kamil Krukowski, Emilka Mazur, Weronika Trzaskowska, Julia Pawłowska, Kaja Górska, Mateusz Narkiewicz,
Kinga Maryniak, Julia Wojtczak,Justyna Banasiak.
Grupa Teatralna „od jutra”
Kamila Banasiak, Dawid Jankowski, Joanna Rybacka, Anna Bilińska, Luiza Baranowska, Magdalena Komur, Przemek Fałowski
po obejrzeniu 16 spektakli konkursowych postanowiło przyznać następujące wyróżnienia indywidualne i nagrody:
JURY DOROSŁYCH
oraz
JURY DZIECIĘCO – MŁODZIEŻOWEGO
XVIII Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych„ŁAPA 2012”
Kutno, 31 maja – 3 czerwca 2012r.
Jury dorosłe w składzie:
1. Jadwiga Rzetelska – instruktor teatralny KDK, organizatori pomysłodawca Przeglądu
2. Bożena Sapiejka – instruktor KDK
3. Dominika Staniszewska – instruktor KDK
4. Krzysztof Ryzlak – instruktor teatralny KDK – przewodniczący jury
Jury dziecięco – młodzieżowe w składzie:
Teatr Puszek
Kamil Krukowski, Emilka Mazur, Weronika Trzaskowska, Julia Pawłowska, Kaja Górska, Mateusz Narkiewicz,
Kinga Maryniak, Julia Wojtczak,Justyna Banasiak.
Grupa Teatralna „od jutra”
Kamila Banasiak, Dawid Jankowski, Joanna Rybacka, Anna Bilińska, Luiza Baranowska, Magdalena Komur, Przemek Fałowski
po obejrzeniu 16 spektakli konkursowych postanowiło przyznać następujące wyróżnienia indywidualne i nagrody:
ŁAPA SPECJALNA – EMBLEMAT FESTIWALU, książka i talon o wartości 100 zł do Księgarni SOWA, za wieloletnie uczestnictwo i osiągnięcia teatralne w Przeglądzie:
*dla Przedszkola Miejskiego Nr 16 „Calineczka” w Kutnie – talon 200zł
*dla Beaty Czarnouckiej ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Kutnie
*dla siostry Elwiry Olejniczak z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. St. Kostki w Kutnie
*dla Małgorzaty Tworek-Zwarycz ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. M.Curie-Skłodowskiej w Kutnie
*dla Aliny Barczykowskiej z Gimnazjum nr 1 im. A. Mickiewicza wKutnie
WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE ufundowane przez KDK dla:
1. Postać Lisa ze spektaklu „W BAJKOWEJ KRAINIE JANA BRZECHWY” z Przedszkola Miejskiego Nr 16 „Calineczka”w Kutnie
2. Postać Skarżypyty ze spektaklu „W BAJKOWEJ KRAINIE JANA BRZECHWY” z Przedszkola Miejskiego Nr 16 „Calineczka” w Kutnie
3. Postać Chłopca z laptopem ze spektaklu „W BAJKOWEJ KRAINIE JANA BRZECHWY” z Przedszkola Miejskiego Nr 16 „Calineczka” w Kutnie
4. Postać Narratora ze spektaklu „JAK ROZBAWIĆ KRÓLEWNĘ” z Przedszkola Miejskiego Nr 8 „Promyczek” w Kutnie
5. Postać Królewny ze spektaklu „JAK ROZBAWIĆ KRÓLEWNĘ” z Przedszkola Miejskiego Nr 8 „Promyczek” w Kutnie
6. Postać Króla ze spektaklu „JAK ROZBAWIĆ KRÓLEWNĘ” z Przedszkola Miejskiego Nr 8„Promyczek” w Kutnie – od obu jury
7. Postać Dobosza ze spektaklu „JAK ROZBAWIĆ KRÓLEWNĘ” z Przedszkola Miejskiego Nr 8 „Promyczek” w Kutnie
8. Postać Sędziego ze spektaklu „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH-EURO 2012” z Przedszkola Miejskiego Nr 5„Stokrotka” w Kutnie -od obu jury
9. Postać Ducha z rowerem ze spektaklu „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH-EURO 2012” z Przedszkola Miejskiego Nr 5 „Stokrotka” w Kutnie
10. Postać Pajacyka ze spektaklu „PAJACYK” z Przedszkola Miejskiego Nr 16 „Motylki” w Kutnie
11. Postać Smoka ze spektaklu „BALLADA O UPRZEJMYM RYCERZU” z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. St. Kostki w Kutnie – od obu jury
12. Postać Uprzejmego Rycerza ze spektaklu „BALLADA O UPRZEJMYM RYCERZU” z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. St. Kostki w Kutnie –od obu jury
13. Postać Narratora ze spektaklu „BALLADA O UPRZEJMYM RYCERZU” z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. St. Kostki w Kutnie
14. Dla Julii Czarneckiej tancerki ze spektaklu „BALLADA O UPRZEJMYM RYCERZU” z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. St. Kostki w Kutnie
15.Dla Zuzi Urban tancerki ze spektaklu „ŻYJ ZDROWO NA SPORTOWO-EURO 2012” z Przedszkola Miejskiego Nr 15 „Bajka” w Kutnie – od obu jury
16. Postać Kopciuszka ze spektaklu „ŻYJ ZDROWO NA SPORTOWO-EURO 2012” z Przedszkola Miejskiego Nr 15 „Bajka” w Kutnie
17. Postać Doktora ze spektaklu „DOKTOR FURIAT” z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. St. Kostki w Kutnie.
18. Postać Macochy ze spektaklu „KOPCIUSZEK NA ZAWODACH” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie
19. Postać Narratora ze spektaklu „KOPCIUSZEK NA ZAWODACH” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie – od obu jury
20. Postać Kandydatki na żonę z Zakopanego ze spektaklu „KOPCIUSZEK NA ZAWODACH” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie
21. Postać Czarownicy ze spektaklu „KRÓLEWNA ŚMIESZKA” ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. T. Kościuszki w Kutnie
22. Postać Małego Pirata ze spektaklu„PIRACI” ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. M. Curie-Skłodowskiej w Kutnie – od obu jury
23. Postać Matki ze spektaklu „NASZA RODZINKA” ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Kutnie
24. Postać Córki ze spektaklu „NASZA RODZINKA” ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Kutnie
25. Postać Wróbla ze spektaklu „STRASZNE HISTORIE” ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie – od obu jury
26. Postać Słowika ze spektaklu „STRASZNE HISTORIE” ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie
27. Postać Beci ze spektaklu „HISTORIA Z HAPPY ENDEM LUB NIE – JAK KTO WOLI” ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Wł.Jagiełły w Kutnie – od obu jury
28. Postać Narratorki-Ochroniarza ze spektaklu „HISTORIA Z HAPPY ENDEM LUB NIE – JAK KTO WOLI” ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Wł.Jagiełły w
Kutnie – od obu jury
29. Postać Czerwonego Kapturka ze spektaklu „ZAMIESZANIE W KRAINIE BAJEK”ze Szkoły Podstawowej Nr 5 w Kutnie
30. Postać Baby Jagi ze spektaklu „ZAMIESZANIE W KRAINIE BAJEK” ze Szkoły Podstawowej Nr 5 w Kutnie – od obu jury
31.Postać Jasia ze spektaklu „ZAMIESZANIE W KRAINIE BAJEK” ze Szkoły Podstawowej Nr 5 w Kutnie
32. Postać Małgosi ze spektaklu „ZAMIESZANIE W KRAINIE BAJEK” ze Szkoły Podstawowej Nr 5 w Kutnie
33. Postać Psa Nonsensa ze spektaklu „BAMBUKO” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie
34. Postać Kominiarza ze spektaklu „BAMBUKO” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie – od obu jury
35. Postać Zosi ze spektaklu „BAMBUKO” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł.Jagiełły w Kutnie
36. Postać Królowej Szachowej ze spektaklu „BAMBUKO” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie
37. Postać Króla Szachowego ze spektaklu „BAMBUKO” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł.Jagiełły w Kutnie
WYRÓŻNIENIE– bon do Księgarni Sowa o wartości 200 zł
*Zespołowe wyróżnienie dla JASKÓŁEK za aktorskie wykonanie spektaklu „W BAJKOWEJ KRAINIE JANA BRZECHWY”
z Przedszkola Miejskiego Nr 16 „Calineczka” w Kutnie
*Wyróżnienie dla MOTYLKÓW za wdzięk dla najmłodszych wykonawców spektaklu „PAJACYK” z Przedszkola Miejskiego nr 16„Calineczka” w Kutnie
*Zespołowe wyróżnienie dla PÓŁNUTEK za aktorskie wykonanie spektaklu „STRASZNE HISTORIE” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie
*Wyróżnienie dla KAMELEONA za inscenizację spektaklu „PIRACI” ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. M. Curie-Skłodowskiej w Kutnie
WYRÓŻNIENIE – bon do Księgarni Sowa o wartości 100 zł
*Wyróżnienie dla Barbary Wiśniewskiej i Krystyny Mordzak za scenariusz i reżyserię spektaklu „KTO ROZBAWI KRÓLEWNĘ?” z Przedszkola Miejskiego Nr 8 „Promyczek” w Kutnie
*Wyróżnienie dla Patrycji Michalak za scenariusz do spektaklu „ŻYJ ZDROWO NA SPORTOWO-EURO 2012” z Przedszkola Miejskiego Nr 15 „Bajka” w Kutnie
*Wyróżnienie dla Beaty Czarnouckiej za scenariusz do spektaklu „KRÓLEWNA ŚMIESZKA” ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. T. Kościuszki w Kutnie
* Wyróżnienie dla Marzanny Dwojackiej i zespołu za scenariusz do spektaklu „HISTORIA Z HAPPY ENDEM LUB NIE – JAK KTO WOLI”
ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Wł.Jagiełły w Kutnie
*Wyróżnienie dla Karoliny Zabłockiej za scenariusz do spektaklu ZAMIESZANIE W KRAINIE BAJEK” ze Szkoły Podstawowej Nr 5w Kutnie
*Wyróżnienie dla Ewy Gawrońskiej i Agnieszki Maćkowiak za kostiumy, scenografię i oprawę muzyczną do spektaklu „BAMBUKO” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie
MAŁE WYRÓŻNIENIA otrzymują
*SŁONECZKA I BIEDRONKI z Przedszkola Miejskiego Nr 5 „Stokrotka” w Kutnie za spektakl „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH-EURO 2012”
*GWIAZDECZKI z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej w Kutnie za spektakl „BALLADA O UPRZEJMYM RYCERZU”
*MOTYLKI XL z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. St. Kostki w Kutnie za ruch choreografię do spektaklu „DOKTOR FURIAT”
*WESOŁA FERAJNA ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. T. Kościuszki w Kutnie za spektakl „KRÓLEWNA ŚMIESZKA”
*ZIELONY PARAWAN ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Wł.Jagiełły w Kutnie za spektakl „GUZIK ZE SZCZĘŚCIEM”
*PĘDZĄCE JEŻE ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Kutnie za spektakl „NASZA RODZINKA”
NAGRODY GŁÓWNE – EMBLEMATY PRZEGLĄDU ŁAPA i bony o wartości 500 zł do Księgarni SOWA, ufundowane przez KDK
w I kategorii
*JASKÓŁKI z Przedszkola Miejskiego Nr 16 „Calineczka” w Kutnie za ciekawą i kolorową inscenizację klasyki dziecięcej w spektaklu „W BAJKOWEJ KRAINIE JANA BRZECHWY”.
*PACYNKI z Przedszkola Miejskiego Nr 8 „Promyczek” w Kutnie za 100% teatru w teatrze w spektaklu „JAK ROZBAWIĆ KRÓLEWNĘ”
w II kategorii
PÓŁNUTKI ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł.Jagiełły w Kutnie za
inscenizację spektaklu „STRASZNE HISTORIE”
w III kategorii
*BEZ NAZWY ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł.Jagiełły w Kutnie
za edukacyjne przesłanie spektaklu „HISTORIA Z HAPPY ENDEM LUB NIE – JAK KTO WOLI”
*GRUPA „ART” ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Kutnie za zabawę w teatr klasyką bajkową w spektaklu „ZAMIESZANIE W KRAINIE BAJEK”
*DZIECIAKI Z TELEPAKI ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie za 300% teatru w teatrze w spektaklu „BAMBUKO”
WYRÓŻNIENIA PUSZKA
MOTYLKI z Przedszkola Miejskiego nr 16 „Calineczka” w Kutnie za spektakl „PAJACYK”
MOTYLKI XL z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. St. Kostki w Kutnie za ruch choreografię do spektaklu „DOKTOR FURIAT”
Zespół Tańczące Pszczółki ze spektaklu „HISTORIA Z HAPPY ENDEM LUB NIE – JAK KTO WOLI” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie
NAGRODY GŁÓWNE – MASKOTKI PUSZKA i bony o wartości 300 zł do Księgarni SOWA, ufundowane przez KDK
w I kategorii
*PACYNKI z Przedszkola Miejskiego Nr 8„Promyczek” w Kutnie za 100% teatru w teatrze w spektaklu „JAK ROZBAWIĆ KRÓLEWNĘ”
*BAJKOWE PRZEDSZKOLAKI z Przedszkola Miejskiego Nr 15 „Bajka” w Kutnie za spektakl „ŻYJ ZDROWO NA SPORTOWO-EURO 2012”
w II kategorii
*SUPER DZIECIAKI ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie za spektakl „KOPCIUSZEK NA ZAWODACH”
*PÓŁNUTKI ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł.Jagiełły w Kutnie za spektakl „STRASZNE HISTORIE”
w III kategorii
*BEZ NAZWY ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł.Jagiełły w Kutnie za spektakl „HISTORIA Z HAPPY ENDEM LUB NIE – JAK KTO WOLI”
*GRUPA„ART” ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Kutnie za spektakl „ZAMIESZANIE W KRAINIE BAJEK”
*DZIECIAKI Z TELEPAKI ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie za spektakl „BAMBUKO”
Nagrody ufundowane zostały przez Kutnowski Dom Kultury.